Perskindol tepalas –  stiprus smūgis skausmui

perskindolVisuomenėje dažnai egzistuoja nuostata, jog raumenų ir sąnarių skausmas – tai vyresnio amžiaus žmonių problema. O kad tai būtų tiesa. Su tuo susiduria ir jauni asmenys. Ką jau kalbėti apie įvairias traumas. Jos nutinka visiems:  nuo vos tik prdėjusio vaikščioti kūdikio iki garbaus amžiaus senolio. Tuomet skubame ieškoti preparatų, kurie efektyviai numalšintų patiriamą skausmą. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti efektyviai ir nebrangiai.

Perskindol Activ Gel ir Perskindol Activ Spray   – puikios priemonės malšinti sąnarių ir raumenų skausmus. Perskindol preparatai veikia šaldančiai ir, kaip teigia juos išbandę žmonės, kai prireikia tokio vaisto, nė mintis nekyla Perskindol pakeisti kokiu nors kitu vaistu. Jis yra naudojamas ir lėtiniams, ir ūminiams uždegimams. Taip pat, yra puiki priemonė potrauminiams skausmams ir kitiems negatyviems pojūčiams naikinti. Dažnai  Perskindol Activ Gel ir Perskindol Activ Spray   naudojami ir profilaktiškai. Tai naudinga, jei žinote, jog teks užsiimti veikla, kuri pareikalaus didelio fizinio krūvio.

Perskindol Activ Gel ir Perskindol Activ Spray   galite rasti visose mūsų šalies vaistinėse. Dažnai žmonės galvoja, jog vaistų kaina įvairiose vaistinėse stipriai skiriasi. Tai netiesa. Tiesiog kiekviena prekybos vieta, taip pat ir vaistinės, taiko įvairias nuolaidas ir akcijas. Tad jeigu norite nusipirkti pigiau, sekite šią informaciją. Tačiau tikroji Perskindol kaina Gintarinėje vaistinėje niekuo nesiskiria nuo, sakykim, Camelijos ar Euro vaistinės kainų.

 

Perskindol Activ Spray

 

Perskindon purškalas turi dvigubą poveikį:

  • Momentinis šaldomasis poveikis;
  • Ne mažiau greitas švelninantis ir šildomasis poveikis.

Jį galima naudoti ir patyrus traumą, ir profilaktiškai prieš intensyvią treniruotę. Perskindol purškalo sudėtyje yra kelių rūšių eterinių aliejų. Puikiai subalansuotas šių aliejų derinys veikia priklausomai nuo esamos situacijos. Jeigu reikalingas šaltis – suteikiamas šaldomasis poveikis, jeigu būtina šiluma – šildomasis efektas. Abiem atvejais oda išlieka švelni ir nepažeista.

Turime vieną perspėjimą: Perskindol Activ Spray   yra degus, todėl prie atviros ugnies jo naudoti nepatartina.

 

Perskindol Activ Gel

 

Perskindol gelio poveikis labai panašus, kaip ir purškalo. Jį tiesiog reikia užtepti ant probleminės vietos ir greitai pajusite kaip skausmas mažėja, odos sudirgimas traukiasi ir ji tampa vis švelnesnė. Perskindol tepalą dažnai rekomenduojama derinti su masažo procedūromis. Gerai įtrintas tepalas maksimaliai suteikia savo gydomąsias savybes.

Be abejonės, Perskindol Activ Gel ir Perskindol Activ Spray  turi ne tik panašų poveikį, bet ir kai kurių nedidelių skirtumų. Apie juos Jus visuomet  informuos vaistininkas arba galėsite apie visa tai išsamiai pasiskaityti Perskindol instrukcijoje.