3 priežastys, kodėl elektrinis židinys vertas jūsų dėmesio

Kokybiškas elektrinis židinys leidžia mėgautis jaukiu ugnies grožiu ir šiluma, kad ir kur būtumėte – židinio įrengimui nereikalingas nei atskiras projektas, nei erdvi patalpa ar nuosavas namas. Be to, plačios dizaino galimybės suteikia praktiškai neribotas įrangos pasirinkimo galimybes! Bet apie viską nuo pradžių. Pateikiame 3 pagrindines priežastis, kodėl elektriniai židiniai sparčiai žengia į lyderio pozicijas ir kas lemia šios įrangos populiarumą.

 

1. Elektrinis židinys gali būti įrengiamas praktiškai bet kur

Vienas svarbiausių elektrinių židinių privalumų yra jų lengvas montavimas. Dažnu atveju židinys gali būti įrengiamas bet kur, kur yra pasiekiamas elektros įvadas. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo to, ar gyvenate name, daugiabutyje ar būstą nuomojatės, galite įsigyti elektrinį židinį ir mėgautis jo teikiamu jaukumu. Be to, priklausomai nuo interjero, židinys gali būti tiek pakabinamas, tiek pastatomas, tiek montuojamas į baldus, todėl nesunkiai suras savo vietą bet kokio dydžio erdvėje. Svarbus šio židinio privalumas yra ir jo mobilumas, kadangi kraustydamiesi židinį galėsite lengvai pasiimti su savimi ar net pernešti iš vienos vietos į kitą. Itin plati dizaino pasiūla leidžia židinį derinti tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere, o pats židinys dažniausiai tampa pagrindiniu namų dekoro elementu.

 

2. Saugus ir patogus sprendimas, nereikalaujantis priežiūros darbų

Jei tradiciniai židiniai reikalauja gana daug dėmesio dėl malkų sandėliavimo, židinio valymo ir priežiūros, elektrinis židinys šias problemas išsprendžia akimirksniu. Židinio kūrenimui nereiks nei malkų, nei anglių, o tai reiškia, kad jūs ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite suodžių ar pelenų problemų. Elektrinis židinys neskleidžia jokio kvapo ar aplinkai kenksmingų dūmų, saugo nuo ugnies sukeliamo pavojaus, todėl puikiai tinka namas, kur auga maži vaikai.

 

3. Jaukumas ir šiluma visais metų laikais

Elektrinis židinys leidžia mėgautis jaukiu ugnies grožiu ir ramiai leisti vakarus namuose. Vis dėlto, norime atkreipti dėmesį, kad šis židinys nėra vien dekoracinis sprendimas. Židinys skleidžia nedidelę, tačiau malonią šilumą ir gali apšildyti tiek nedidelį būstą, tiek erdvesnį kambarį. Kitaip sakant, šis židinys yra nepamainomas sprendimas jaukiems pavasario ar rudens vakarams, taip pat jis gali tarnauti kaip papildomas šilumos šaltinis žiemos metu ar kaip dekoracinis įrenginys vasarą. Patogu ir praktiška visais metų laikais!