Prekyba padangomis ir jos užkulisiai: kaip išsirinkti padangų pardavėją?

padangos

Jei jums reikalingos naujos padangos, rinktis tikrai turite iš ko: itin didelis pardavėjų ratas pasiūlys platų padangų asortimentą individualiems jūsų poreikiams. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad prekyba padangomis nėra apibrėžta konkrečiais kokybės kriterijais, todėl vienas pardavėjas jums gali pasiūlyti tai, kas geriausia, kitas – už tą pačią kainą parduoti prastos kokybės gaminį.

 

Pardavėjo vardas ir padangų asortimentas

Visų pirma, kad išvengtumėte rimtesnių rūpesčių ateityje, rinkitės patikimą, žinomo vardo pardavėją, kuris rinkoje dirba ne vienerius metus ir gali pasiūlyti žinomų gamintojų produkciją. Būtina atkreipti dėmesį į pardavėjo siūlomą padangų asortimentą. Jis turi būti pakankamai platus, kad būtumėte tikri, jog bendraujate su „rimtu rinkos žaidėju“, kuris iš tiesų dirba su žinomo gamintojo produkcija ir neapsiriboja vieno vardo gaminiais. Be to, patikimas pardavėjas turės sprendimą visų tipų, visų markių ir klasių automobiliams, atsižvelgdamas į tai, kad pirkėjus domina skirtingos techninės charakteristikos padangos vasarai ir žiemai.

 

Bendravimas su klientais ir padangų kainos

Būtina susisiekti su pardavėju ir įvertinti tai, kaip pardavėjas bendrauja. Jis turi atsakyti į jūsų klausimus, suteikti visą jums dominančią informaciją. Taip būsite tikri, kad pardavėjas vertina savo pirkėją ir yra pasiruošęs jam pasiūlyti tai, kas geriausia. Būtina įvertinti ir kainas. Žinoma, kad kiekvienas pirkėjas vertina kainos ir kokybės santykį. Būtent – santykį. Apsiriboti vien kaina būtų neprotinga, kadangi už nedidelę sumą galite įsigyti gan prastas padangas, kurių eksploatacija nusivilsite jau po pirmojo vairavimo sezono. Kur kas racionalesnis sprendimas – įsigyti brangesnes, tačiau jūsų transporto priemonei idealiai tinkančias, aukštos kokybės padangas, kuriomis džiaugsitės ne vienerius metus. Siekiantiems taupyti siūlome pasidomėti apie parduotuvėje planuojamas akcijas ar išpardavimų dienas.

 

Dar keli patarimai

Profesionalus pardavėjas paprastai neapsiriboja vien padangų pardavimu. Dažniausiai tokioje parduotuvėje vykdoma ir prekyba ratlankiais, akumuliatoriais, teikiamos įvairios paslaugos, pvz., padangų montavimas, balansavimas ir remontas, ratlankių lyginimas, virinimas, tekinimas ir pan. Būtina pasidomėti, kokiomis sąlygomis galite užsisakyti pageidaujamas prekes, pvz., ar privalote atvykti į pačią parduotuvę, ar galite prekes rinktis ir pirkti internetu? Kad išvengtumėte nesusipratimų, nepamirškite pasidomėti pardavėjo suteikiamomis kokybės garantijomis.