Kaip išsirinkti KOKYBIŠKĄ vyrišką piniginę

vyriška piniginėVyriška piniginė – tai vienas tų aksesuarų, kurios viešumoje rodomos retai, tačiau apie vyrą šį tą pasako. Vyriška piniginė tarnauja kur kas ilgiau, nei moteriška, todėl renkantis reiktų sugaišti šiek tiek daugiau laiko ir išsirinkti tikrai gerą variantą. Kokybiškos odinės vyriškos piniginės kainuoja ne 10 eurų, todėl reiktų pasitaupyti.

Norime pasidalinti keliais patarimais, kaip išsirinkti tokią piniginę, kad nebūtų gėda ir į žmones išeiti ir su šeima apsipirkti vietiniame prekybos centre.

1 patarimas: turi tilpti 500 eurų

Atsiskaitinėdami eurais pastebėjote, kad jie skirtingi. 5 eurų banknotas yra mažesnis už 50. Didžiausias banknotas yra 500 eurų – 160×80 mm, mažiausias – 5 eurų – 120×62 mm. Nusipirkus nedidelę odinę piniginę galite pastebėti, kad pinigų kraštelis išlenda už jos ribų. Tai prastas skonis. Tikras džentelmenas nesipuikuoja savo piniginės turiniu. O būtent taip nutiks, jei į per mažą piniginę įsidėsite keletą 500 eurų kupiūrų. Rinkitės pinigines pagal valiutos dydį. Beje, doleriai mažesni už eurus, todėl tikrai tilps.

2 patarimas: „genuine leather“ – blefas

Tai patikrintas reklaminis triukas lengvatikiams mulkinti. Jei ant daikto yra rašoma „genuine leather“, kas reiškia „tikra oda“, greičiausiai oda ten tikrai nėra natūrali. Šis užrašas skirtas tiems, kurie gali suabejoti matydami piniginę elektroninėje parduotuvėje arba vitrinoje. Jei oda tikra, kam tada rašyti, kad ji tikra? Akivaizdu iš kainos, nes pigiai tikra karvės oda nekainuoja.

3 patarimas: Daugiau kišenėlių kortelėms

Kiek nuolaidų kortelių turite? Bent 5 prekybos tinklų, sporto klubo, 2-5 degalinių, poros vaistinių, o dar bent 2 banko korteles, ID kortelę ir vairuotojo teisės. Kiek „plastiko“ suskaičiuojate? Apie 15. Dabar įsivaizduokite, kur jas visas susidėti. Moterys jų turi dar daugiau, tad nereikia panikuoti. Geriau išsirinkite tokią piniginę, kurioje būtų daugiau kortelėms skirtų kišenėlių. Kai kurios kokybiškos odinės vyriškos piniginės turi net įdedamus ir išimamus skyrelius kortelėms. Verta pasvarstyti tokį variantą, nes kartais reikia neštis tik korteles.

4 patarimas: Užtrauktukas – rekomenduojamas

Kodėl – suprasti ne taip jau sunku. Saugumas. Ilgapirščiai gali tiesiog ištraukti pinigus iš rankoje laikomos piniginės ir niekam neįrodysite, kad tuos pinigus turėjote – juk piniginė liko… Užtrauktukas padeda neišsibarstyti monetoms, ypač tose piniginėse, kur kišenėlė monetoms neturi užsegimo, o yra tik užlenkiama.

5 patarimas: turėkite 3 pinigines

Gali pasirodyti tuščiagarbis patarimas, tačiau tai praktiška. Viena piniginė – kasdieniniam naudojimui. Antra piniginė skirta tik kelioms kortelės ir banknotams. Ji nesunkiai telpa kišenėje ir reikalinga tada, kai einate kažkur, kur pinigų nereikia, bet gal prireiks netyčia… Trečioji piniginė – kelioninė. Ji turėtų būti pailga, kad tilptų lėktuvo bilietai, dokumentai, kortelės, pasas. Tokia piniginė praverčia tiems, kas dažnai keliauja, todėl nėra būtina.

Kokybiškos odinės vyriškos piniginės parduodamos internetu ir parduotuvėse, todėl nepatingėkite pasidomėti jų vidumi – nespręskite vien pagal išorę. Juk nenorėtumėte, kad taip spręstų ir apie jus.