Dantų protezavimas: rinktis pigesnį ar brangesnį variantą?

dantistai

Dantų protezavimas pigiau, brangiau ar… kokybiškai?

Dantų protezavimas yra tikras išsigelbėjimas. Nemalonu, kai trūksta vieno ar kelių dantų. Ir ką tokiais atvejais daryti? Kreiptis į odontologą. Nes šiais laikais dantų gydytojų kabinetuose pavyksta pasiekti puikų rezultatą.

Kartais nuo dantų gydymo atbaido kaina. Bet juk viskas kainuoja – tiek tas didelės įstrižainės televizorius, kuriam išleidote nemažą sumą, tiek tas svetainės staliukas, kainuojantis kaip gerokai didesnis stalas… Nereikia kažin kokių svarių argumentų, kad pavyktų įtikinti, jog dantų gydytojai negali dirbti už dyką. Kiekvienas darbas turi būti adekvačiai įvertinamas.

Prireikus dantų protezavimo paslaugos, svarstoma apie išsimokėjimo variantą. Tai gana populiarus klausimas, užduodamas tiek patiems gydytojams, tiek visažinei „Google“ paieškai. Pinigų pertekliumi retai skundžiamasi, todėl ir domimasi apie gydymą išsimokėtinai. O esminis klausimas – ar odontologinė paslauga teikiama kokybiškai. Dantų protezavimas pigiau – aktuali tema, tačiau joje neapsieinama be kokybės paieškų.

Kaina prieš kokybę nekariauja

Kad ir kokių klausimų kiltų dėl odontologinių paslaugų, kad ir kokia svarbi būtų kaina, visuomet galioja ir kokybiškumo kriterijus. Nes būtent kokybė yra kiekvieno odontologo ir paciento orientyras. Truputį mažesnė kaina nėra viliojanti, jeigu tenka veltis į kokybės kompromisus. Nors yra reklamų teigiančių, kad neverta mokėti daugiau, odontologijos diskurse šis principas nelabai pripažįstamas. Beje, pravartu žinoti, kad jokia gydymo kaina nėra laužta iš piršto. O ir šiaip sumą sudaro ne tik pats gydytojų darbas, bet ir naudojamos priemonės, medžiagos.

Estetinės odontologijos klinika yra ne tik gydymo įstaiga, bet ir kokybės siekio simbolis. Svarbiausia, kad siekis virsta rezultatu.

Tai visgi pigiau ar brangiau?

Dantų protezavimas pigiau – populiarus noras. Bet, kaip jau buvo rašyta, kaina prieš kokybę nekariauja. Jei tik randama galimybė, nusprendžiama pirmiausia orientuotis į kokybiškumą. Bet ir tada lieka ne vienas pasirinkimas. Tarkim, galima rinktis tradicinius protezus arba implantus, kurie irgi jau nemenkai išpopuliarėję.

Visi klausimai atsakomi odontologo kabinete. Štai implantavimas atrodo puikus variantas. Tačiau ar konkrečiai jūsų atveju jis tinkamas? Juk žmonių organizmai skirtingi, reikia viską gerai įvertinti. Užsukate į odontologijos kliniką, porą minučių ten praleidžiate ir nusprendžiate, kad rytoj implantuos dantis? Ne, taip nebūna. Jeigu taip būtų, tai odontologija taptų pernelyg chaotiška.

Pigiau, brangiau – tai svarstymai, dažnai pasitaikantys visokiausiose srityse. Odontologija nėra išimtis, bet čia visada suprantama, kad mažesnė kaina – nebūtinai patrauklus dalykas. Tačiau kiekviename mieste įsikūrę tikrai gerų odontologijos kabinetų, tad vyksta konkurencija. O konkurencija – tai adekvačių kainų aplinka. Šitai naudinga visiems pacientams.